Gmina Gidle
poniedziałek 19 lutego 2018 r., imieniny obchodzą: Arnolda, Konrada
BIP

Strona główna » Aktualności » XV Forum Kobiet

XV Forum Kobiet

wielkość tekstu:A | A | A

W środę, 8 marca 2017r., w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie, odbyło się XV Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego.W tym roku organizatorzy i współorganizatorzy uroczystości postanowili wyróżnić 7 kobiet wyjątkowych – kobiet z pasją. Zostały one wybrane pośród mieszkanek 12 gmin wchodzących w skład powiatu włoszczowskiego i terenu działania LGD „Region Włoszczowski”. Jedną z wyróżnionych była  Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach  p.Violetta Ojrzyńska,  która posiada wieloletnie doświadczenie jako trener w pracy wokalnej z dziećmi i młodzieżą. Jej podopieczni wystąpili w telewizyjnych programach muzycznych m.in. Must be the Music, Super Dzieciak, Petersburski Show. Od ubiegłego roku pani Violetta jest sędzią międzynarodowych festiwali wokalnych organizowanych m.in. w Rosji, Czechach oraz na Malcie. Do swoich największych sukcesów w pracy z młodzieżą zalicza przygotowanie duetu podopiecznej Studia Piosenki GOK Marysi Markiewicz z Edytą Górniak podczas telewizyjnej gali wręczenia nagród VIVA Najpiękniejsi. Ponadto ma na swoim kącie nagrody Grand Prix i pierwsze miejsca zdobywane przez wokalistów na festiwalach w Estonii, Turcji, Pradze, Berlinie, Armenii, na Teneryfie i na Malcie.

Wyróżnione Panie otrzymały kryształowe statuetki i bukiety kwiatów.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Powiat Włoszczowa

 

czytano: 716 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 13 marca 2017 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

Gmina Gidle położona jest na północnym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w południowej ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 16
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Projekty Unijne Gmina Gidle Samorząd Urząd Gminy Inwestycje Gminne dozynki Gospodarka Ekologia Władze Gminy dominikanie Akty prawne
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.