Gmina Gidle
piątek 23 marca 2018 r., imieniny obchodzą: Pelagii, Feliksa
BIP

Strona główna » Projekty unijne i z funduszy zewnętrznych » Fit jest git utworzenie siłowni zewnętrznej w ...

Fit jest git utworzenie siłowni zewnętrznej w Gidlach

wielkość tekstu:A | A | A

Fit jest git – utworzenie siłowni zewnętrznej w Gidlach

W dniu 11 grudnia 2012r. Gmina Gidle złożyła wniosek pn. „Fit jest git – utworzenie siłowni zewnętrznej w Gidlach” z zakresu Małych projektów w ramach działania 413 „ Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013r. do Lokalnej Grupy Działania „Region Włoszczowski”. Koszt całkowity operacji to 28 499,10 zł. Po pozytywnej ocenie formalnej i merytorycznej wniosku, w dniu 16.04.2013r. została zawarta umowa pomiędzy Samorządem Województwa Świętokrzyskiego, reprezentowanym przez Pana Marszałka Adama Jarubas i Członka Zarządu Pana Piotra Żołądek a Panią Wójt Krystyną Kubasiak, przyznająca dotację  ze środków unijnych w wysokości 18 536,00 zł.
Operacja p.n. " Fit jest git - utworzenie siłowni zewnętrznej w Gidlach " obejmuje zakup wraz z dostawą i montażem 5 urządzeń, w tym: 1 sztuki orbitreka eliptycznego, podwójnego, 1 sztuki jeźdźca podwójnego, 1 sztuki narciarza podwójnego, 1 sztuki wioślarza pojedynczego i 1 sztuki motyla pojedynczego, służących do ćwiczeń na świeżym powietrzu.  Urządzenia podwójne są wyposażone w pylon- tablicę informacyjną zawierającą instrukcję do ćwiczeń. Urządzenia posłużą do ćwiczeń siłowych i rekreacyjnych dla osób w różnym wieku i są udostępniane wszystkim chętnym nieodpłatnie. Siłownia zewnętrzna została zlokalizowana przy ul. Pławińskiej 22 w Gidlach, w niedalekim sąsiedztwie Gminnej Biblioteki Publicznej, Gminnego Ośrodka Kultury, Urzędu Gminy oraz nowo tworzonym zespole boisk rekreacyjnych. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się również Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum oraz Publiczne Przedszkole. W Gminie Gidle do tej pory nie było tego typu obiektów, jednakże nie od dziś wiadomo, że sport jest jednym z warunków zdrowia, dzięki niemu pozbywamy się wielu chorób, zapobiegamy patologiom społecznym, zapewniając alternatywę do spędzania wolnego czasu. Urządzenia służą do ćwiczeń ogólnorozwojowych niemal wszystkich grup mięśni m.in. ramion, barków, brzucha i nóg. Dzięki nim wśród korzystających nastąpi poprawa kondycji fizycznej, koordynacji ruchowej i krążenia krwi. W czasie ćwiczeń nie korzysta się z ciężarów, a opór stanowi ciężar własnego ciała.
 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z siłowni na świeżym powietrzu!!!

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł
Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

Gmina Gidle położona jest na północnym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w południowej ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 6
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Gmina Powiat Radomszczański Samorząd Ekologia Urząd Gminy Władze Gminy Inwestycje Gminne Akty prawne dozynki dominikanie Gidle Gospodarka
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.